تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - اتوبوس شناور دبی

اتوبوس شناور دبی

نویسنده : تور نوروز یکشنبه 16 آبان 1395 04:07 ب.ظ  •    ارسال شده در: تور دبی نوروز 97 تور نوروز 97

یکی از هیجان انگیزترین و جالب ترین تفریحات دبی، اتوبوس شناور دبی است که به اتوبوس شگفت انگیز مشهور است. این اتوبوس در حالت عادی واقعا یک اتوبوس است اما در آب یک اتوبوس یا شاید هم یک قایق آبی محسوب می شود که به همین دلیل هم مسافران تور دبی علاقه بسیار زیادی به آن دارند.

اتوبوس شگفت انگیز

با سوار شدن به این اتوبوس در ابتدا شما گردشی در شهر خواهید داشت و بعد سوار بر همان اتوبوس به خور دبی وارد می شوید و می توانید از ساعتی که به گردش بر روی این رودخانه می پردازید، نهایت لذت را ببرید. داخل این اتوبوس ها به امکانات گوناگونی از جمله سیستم برودتی مجهز شده است. جلیقه نجات و دیگر تجهیزات مورد نیاز در مواقع ضروری نیز در این اتوبوس تعبیه شده است.

همچنین یک راهنمای تور نیز در طول سفرتان اطلاعات جالبی را در اختیار شما قرار خواهد داد .این تور اولین بار است که در خاورمیانه برگزار می شود. سفرها تورهای زمینی این اتوبوس حدود دو ساعت در دبی می باشد و روی نهر، پارک Creek side و زیر پل مکتوم به سمت پل قرهود صورت می گیرند. ظرفیت این اتوبوس های شناور نیز 44 نفر می باشد.

اتوبوس شگفت انگیز

مهمانان و گردشگران با بهره بردن از این این جاذبه توریستی دبی بشکل معمولی قادر هستند در داخل شهر گشتی تفریحی داشته و سپس با همان اتوبوس و البته تغییرات کوچکی که در سیستماتیک آن شکل می گیرد و در خور دبی مورد استفاده قرار می گیرد و به اتوبوس آبی تبدیل می گردد، می توانید در تور دبی سفری فراموش نشدنی روی رودخانه ی دبی را تجربه نمایید.

قیمت اتوبوس شناور دبی چندان زیاد نیست و بهتر است برای راحتی بیشتر قبل از سفرتان بلیط تور اتوبوس شناور دبی را تهیه نمایید. مسیر حرکت این اتوبوس ها غالبا از دهکده‌های بادیه‌نشین و همچنین مزارع پروش شتر در بیابان، بعلاوه میان تپه‌های شنی با رنگ‌ها و ارتفاعات مختلف است.

در صورتی که در تعطیلات نوروز 96 که زمان زیادی هم به آن باقی نمانده است، قصد سفر به دبی را دارید، این اتوبوس شگفت انگیز را فراموش نکنید. همچنین به یاد داشته باشید که تور نوروز 96 دبی همچون سالیان گذشته یکی از پر تقاضاترین تورها خواهد بود، لذا کم کم به فکر اقدام برای رزرو آن باشید.

آخرین ویرایش: یکشنبه 16 آبان 1395 04:28 ب.ظ