تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - پل دیدنی نانپو شانگهای در چین

پل دیدنی نانپو شانگهای در چین

نویسنده : تور نوروز پنجشنبه 20 آبان 1395 03:56 ب.ظ  •    ارسال شده در: تور چین نوروز 97

پل نانپو شانگهای یکی از جاذبه های توریستی و مهمترین جاهای دیدنی شانگهای می باشد که باعث اتصال منطقه پودونگ شانگهای به بقیه مناطق شهر شانگهای شده است. پل نانپو شانگهای یکی از زیباترین پل های جهان می باشد که شب های قشنگ و رنگارنگی را برای مسافران تور چین خصوصا مسافران تورهای نوروزی کشور ما به ارمغان آورده است که در اکتبر 1993 میلادی به شکل دو اژدهای در حال بازی افتتاح شد.

پل نانپو شانگهای

طول یکی از این دو پل  7658 متر و دیگری 8346 متر می باشد. که به فاصله 11 کیلومتری از یکدیگز قرار گرفته اند و به هم متصل شده اند.

پل نانپو شانگهای

قطر دایره پل نانپو واقع بر روی رودخانه هانگپو، 423 متر بوده و طول بخش اصلی پل به 846 متر میرسد و طول کلی این پل 346/8 متر است که بر اساس سازمان های سیم بکسلی محکم ساخته شده است و این پل، 2 برج اصلی با سیم های 2تایی ساخته شده است و ارتفاع آن 150متر است که به شکل حرف H در زبان انگلیسی ساخته شده است که این دوپل ،بصورت مارپیچی بهم متصل شده اند که هرکدام به یک سمتی هدایت می شوند و ساخت این پل باعث شده که از ترافیک های بسیار جلوگیری کند.

پل زیبای نانپو شانگهای

هر سمت از پل 22 جفت کابل فولادی که از دور دست به شکل 2 پنکه دیده می شود ،بکار رفته است و بخش اصلی پل، ترکیبی از سازه های فولادی و بتون است و سطح پائینی عرشه پل از فریم هایی با میله های فولادی و سطح بالایی آن با بتون تقویت شده است و بیشتر گردشگران در شب به دیدار این جاذبه می روند چرا که یکی از بی نظیرترین دیدنی های کشور چین به شمار می آید.

پل نانپو شانگهای

لذا توصیه اکید ما به شما در صورت انتخاب تور چین برای سفرهای پیش روی خود این است که حتما برای یکبار هم که شده سری به این پل تماشایی بزنید و شاهکار مهندسی روز دنیا را در آن نظاره گر باشید. تور چین نوروز 96 می تواند انتخال مناسبی برای شما باشد تا علاوه بر تجربه کردن سفری فراموش نشدنی به تماشای شاهکارهای ساخت دست بشر این کشور بنشینید.

آخرین ویرایش: چهارشنبه 19 آبان 1395 04:04 ب.ظ