تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - معرفی تور سنگاپور

معرفی تور سنگاپور

نویسنده : تور نوروز چهارشنبه 24 آذر 1395 11:45 ق.ظ  •    ارسال شده در: تور سنگاپور نوروز 97

سنگاپور از جمله کشورهای بسیار زیبا و دیدنی منطقه جنوب شرقی آسیا است. یکی از اصلی درآمدهای این کشور از صنعت توریسم آن می باشد که آن هم بدلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار زیبای آن است که سبب شده گردشگرانی از سراسر جهان به آنجا سفر کنند.

تور سنگاپور

شاید برای شما جالب باشد بدانید سنگاپور که در بخش جنوبی شبه جزیره مالایا واقع شده، با مساحتی در حدود 700 کیلومترمربع یکی از 3 کشور-شهر مستقل در دنیا بشمار می شود.


همچنین لازم است به این نکته اشاره کنیم که تور سنگاپور به دلیل وجود جاذبه های طبیعی و مدرن شهری، تنوع قومیتی و به کارگیری زبان انگلیسی بعنوان زبان رسمی به یکی از اصلی ترین قطب های توریستی بزرگ جهانی تبدیل شود. از جمله جاذبه های تور سنگاپور می توان به پارک سافاری، جزیره سنتوسا و تفریحاتی مانند قایق رانی در رودخانه سنگاپور، نمایش های شبانه شهر، پارک دلفین ها و… اشاره نمود. تور سنگاپور نوروز 96 می تواند زمان بسیار مناسبی برای شما جهت سفر به این کشور باشد.

تور سنگاپور

سنگاپور همواره دارای بهترین هتل های آسیا بوده است. هتل رویال (Royal Singapore) قرار گرفته در جاده نیوتن، تنها 5 دقیقه رانندگی تا مرکز خرید اورچارد رود فاصله دارد. چهار رستوران، استخر، اتاق‌های راحت با تلویزیون‌، لاندری سلف سرویس با ماشین‌های لباس‌شویی، اتولباس مسافران تنها قسمتی از خدمات هتل به مسافران تور سنگاپور است.

باید به این موضوع هم اشاره کنیم که هر اتاق هتل رویال مجهز به قهوه‌جوش، حمام، لوازم آرایشی و بهداشتی رایگان، گاوصندوق، وان به همراه دوش آب است. پنجره‌های هتل رویال طوری طراحی شده که نور کافی را به داخل اتاق‌ها هدایت می‌کنند. کودکان بزرگ‌تر و بزرگ‌سالان در صورت استفاده کردن از تخت اضافی موظف به پرداخت 65 دلار سنگاپور می باشند. ظرفیت هر اتاق تنها 1 تخت اضافه/ تخت کودک است. فراموش نکنید که ورود حیوانات به داخل هتل ممنوع است.

هتل رویال

در پایان باید این را هم بگوییم که در بین گردشگران، هیچ محله‌ای در سنگاپور به محبوبیت اورچارد رود پیدا نخواهید کرد. این منطقه، شامل مراکز خرید بزرگ، باغ‌وحش سنگاپور، باغ پرندگان جورونگ و جزیره توریستی سنتوزا است.

آخرین ویرایش: پنجشنبه 18 آذر 1395 12:04 ب.ظ