تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - پوکت یا پاتایا؟ کدام یک؟

پوکت یا پاتایا؟ کدام یک؟

نویسنده : تور نوروز شنبه 26 دی 1394 03:25 ب.ظ  •    ارسال شده در: تور جزیره فی فی نوروز 97 تور پوکت نوروز 97 تور پاتایا نوروز 97 تور تایلند نوروز 97

در این مقاله می خواهیم به بررسی و مقایسه دو قطب توریستی بزرگ جهان یعنی جزیره پوکت و شهر پاتایا بپردازیم، پوکت و پاتایا از محبوب ترین تورهای تایلند محسوب می شوند؛ شهر پوکت که در جنوب غربی تایلند واقع شده و به مروارید دریای آندمان شهرت دارد از بزرگترین جزایر تایلند به شمار می رود که با داشتن سواحلی زیبا و آب های شفاف و زلال و همچنین طبیعت بکر خود، همواره میزبان گردشگران بسیاری از سرتاسر جهان بوده و می باشد.

تور پوکت نوروز 95
تور پوکت نوروز 95

از طرفی دیگر شهر پاتایا جزو معروف ترین تورهای آسیایی محسوب می شود. پاتایا که در فاصله ی 165 کیلومتری از بانکوک واقع شده است یکی از زیباترین و جذاب ترین شهر های ساحلی و همچنین از مهم ترین قطب های توریستی دنیا به شمار می رود، که سالانه گردشگران زیادی را از سراسر دنیا در کریسمس و نوروز به سمت خود جالب می کند.

حدود نیمی از جزیره پوکت از جنگل های متنوع پوشیده شده و این زیبایی جزیره را دو چندان کرده است به علاوه در بیشتر اوقات سال من جمله نوروز 95، پوکت آب و هوایی گرم و مرطوب حکم فرماست که این امر موجب شده در تمام فصل های سال گردشگری در پوکت برقرار باشد، از طرفی دیگر پاتایا تایلند نیز به خاطر داشتن جذابیت های بیشمار مخصوص به خود از جمله تفریحات شبانه دائما در تمام فصول سال پذیرای گردشگران می باشد.

تور پوکت نوروز 95
تور پوکت نوروز 95


حال شما اگر تصمیم دارید در نوروز 95 بیشتر از طبیعت هایی که فقط عکس آنها را از مانیتور تماشا می کردید دیدن کنید به شما پیشنهاد می شود که حتما از جزیره پوکت دیدن کنید اما اگر بیشتر به تفریحات شهری و رقص و... علاقه دارید به شما پیشنهاد می شود که برای سفر تور پاتایا را انتخاب کنید.

تور پاتایا نوروز 95
تور پاتایا نوروز 95

اگر مختصر بخواهیم راجع به جذابیت های پاتایا صحبت می کنیم می توانیم به جزیره مرجانی کوه لارن که در هفت کیلومتری جنوب غربی پاتایا  واقع شده است اشاره کنیم. این جزیره بی نظیر که در مسیر آن از پاتایا با قایق موتوری چیزی در حدود سی دقیقه و با لنج چیزی در حدود شصت دقیقه راه می باشد، یکی از جذاب ترین جزایر مرجانی تایلند آب به شمار می رود که هر ساله گردشگران بسیاری در زمان های مختلف مثل تابستان، زمستان، کریسمس، نوروز 95 و... می توانند سوار بر قایق کف شیشه ای مرجان های زیبای آن را دیدن کنند.برچسب ها: تور پاتایا ، تور تایلند ، تور پوکت ، جاهای دیدنی تایلند ، جاهای دیدنی پوکت ، جاهای دیدنی پاتایا ، تور نوروز 95 ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 28 دی 1394 10:53 ب.ظ