تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - لذت خرید کردن در مالدیو

لذت خرید کردن در مالدیو

نویسنده : تور نوروز چهارشنبه 8 دی 1395 12:30 ب.ظ  •    ارسال شده در: تورهای نوروز 97 تور مالدیو نوروز 97

مالدیو همیشه یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی نزد گردشگران بوده است. در این کشور تفریحات متعدد گوناگونی وجود دارد که خاطره سفرس به یاد ماندنی را برای گردشگران تور مالدیو برجای می گذارد. تور مالدیو در کشور ما نیز از محبوبیت قابل قبولی برخوردار است. بد نیست بدانید که خرید کردن در مالدیو خود یکی از تفریحات این کشور محسوب می شود. در ادامه به شما خواهیم گفت که چرا خرید کردن در مالدیو یک تفریح محسوب می شود!

لذت خرید کردن در مالدیو

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید محصولات مارک های بین المللی در بوتیک های اقامتگاه های بزرگ در دسترس می باشند. تقریبا تمامی جزایر اقامتی فروشگاه هایی دارند که محصولات اساسی مانند غذا،پوشاک، لوازم آرایشی و لوازم التحریر را میفروشند.

شهر مالی بزرگ ترین مرکز خرید در مالدیو است. خیابان های مالی متشکل از ردیف هایی از بوتیک هایی است که محصولات متنوع  و بین المللی را عرضه می دارند. مشهور ترین خیابان فروشگاهی، ماجیدی ماگو نام دارد. فروشگاه های ناوبری نیز برای مغازه های الکترونیکی بین المللی در مالی دایر می باشد.

بد نیست در اینجا به این موضوع هم اشاره کنیم که ردیفی از فروشگاه های سوغاتی در ارکید ماگو و چاندهانی ماگو، صنایع بومی و بین المللی را عرضه می کنند. این مرکز، یکی از بزرگ ترین مراکز خرید در مالدیو است. این فروشگاه ها صنایع اصلی که با روغن جلا کار شده، صنایع دونی، حصیربافی ها، محصولات درست شده از پوست نارگیل و پوشاک می فروشند.

لذت خرید کردن در مالدیو

تور مالدیو نوروز 96 یکی از در دسترس ترین موقعیت ها برای سفر به مالدیو و تجره نمودن خرید در این کشور است. هر چه را که بخواهید از فروشگاه هایی که از ۸ صبح الی ۱۱ شب باز هستند، می توانید تهیه نمایید. همچنین فروشگاه های منظقه آزاد در ترمینال هواپیمایی بین المللی ابراهیم ناصر موجود هستند. توجه داشته باشید که مراکز خرید مالدیو، یکی از مهم ترین تفریحات مالدیو هستند.

آخرین ویرایش: چهارشنبه 1 دی 1395 12:42 ب.ظ