تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - راهنمای تور شهر ازمیر ترکیه

راهنمای تور شهر ازمیر ترکیه

نویسنده : تور نوروز جمعه 24 دی 1395 06:43 ب.ظ  •    ارسال شده در: تورهای نوروز 97 تور ازمیر نوروز 97

همانطور که می دانید از میر یکی از زیباترین شهرهای ترکیه می باشد که در تورهای نوروزی ترکیه مورد بازدید گردشگران و علاقه مندان تور ترکیه قرار می گیرد. در این شهر چندین جاذبه گردشگری بسیار زیبا وجود دارد که در ادامه قصد داریم چند جاذبه معروف این شهر را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

راهنمای تور شهر ازمیر ترکیه

لازم است از این موضوع اطلاع داشته باشید که تلفریک شهر ازمیر شما را بر فراز ازمیر می برد. این برج که در سال ۱۹۷۷ ساخته شده شما را به ارتفاع ۴۲۳ متری از سطح زمین می برد و هیجانی وصف نشدنی را به شما عطا می کند. همچنین از محله های دیدنی این شهر می توان آلزانکاک را نام برد. این محله از مرکز شهر چندان دور نبوده و حمل و نقل عمومی برای آن هم وجود دارد. پیشنهاد ما به شما این است که تور ازمیر نوروز 96 را از دست ندهید.راهنمای تور شهر ازمیر ترکیه

بعلاوه این مورد نیز گفتنی است که شهر ازمیر دیدنی های زیبا و جالبی دارد، شمار زیادی از بازدیدکنندگان برای دریا و ساحل زیبای این شهر در تابستان به ازمیر سفر می کنند. اما بسیاری دیگر نیز وجود دارند که به دنبال اماکن و برنامه های هیجان انگیز این شهر می باشند. میدان کناک یکی از این دیدنی ها است که به خاطر برج ساعت خود شهرت دارد.

راهنمای تور شهر ازمیر ترکیه

در پایان باید به این مورد هم اشاره کنیم که بعد از این قلعه آگورا که بازاری نیز در این منطقه به همین نام است که یادگار دوره امپراتوری روم در این شهر می باشد و از مکان هایی است که باید حتما دید. در ازمیر موزه باستان شناسی، موزه فرهنگ شناسی، موزه آتاتورک و موزه هنرهای نفیس وجود دارد. دلفین های پرنده در کارشی یاکا نیز یک اثر تاریخی معروف است که سمبلی از دوستی و برادری ست. حیسار نیز بزرگترین و قدیمی ترین مسجد در ترکیه است که دارای یک اندرونی دلپذیر با منبر و محرابی زیبا است. مساجد دیگر ازمیر نیز شامل سالیچی اقلو، شادیروان و کمرالتی می باشد.

آخرین ویرایش: سه شنبه 7 دی 1395 06:58 ب.ظ