تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - نوروز 95، ترکیه یا دبی؟

نوروز 95، ترکیه یا دبی؟

نویسنده : تور نوروز دوشنبه 28 دی 1394 09:53 ب.ظ  •    ارسال شده در: تور دبی نوروز 97 تور ترکیه نوروز 97 تور نوروز 97

دو کشور دبی و ترکیه از جمله نزدیک ترین مقاصد برای سفر نوروزی ایرانیان محسوب شوند به طوری که سالانه تعداد بسیاری از ایرانیان برای رفتن به این کشور ها از تور ترکیه نوروز 95 و تور دبی نوروز 95 استفاده می کنند. در این مقاله به بررسی تفاوت های این دو مقصد خواهیم پرداخت و این مسئله را باز می کنیم که چرا مردم ایران تمایل به سفر به این دو کشور را دارند.

تور ترکیه نوروز 95
تور ترکیه نوروز 95

ترکیه کشوری است که در قاره ی اوراسیا واقع گردیده است که بخش بزرگ آن یعنی آناتولی یا آسیای کوچک در جنوب باختر آسیا و خاورمیانه واقع شده است و بخش کوچک ترکیه که به نام تراکیه شناخته می شود در منطقه بالکان یعنی جنوب خاور اروپا قرار دارد.

تور ترکیه نوروز 95
تور ترکیه نوروز 95

تور دبی نوروز 95
تور دبی نوروز 95

از جمله همسایگان ترکیه می توان به جمهوری آذربایجان، ارمنستان، ایران، یونان اشاره کرد، حال از ترکیه بگذریم و مختصری درباره دبی بگوییم این شهر که در حقیقت یکی از شهرهای کشور امارات به شمار می رود، با داشتن جاذبه های توریستی مخلتف سنتی و مدرن همچون بناهای تاریخی، بازارچه های سنتی، مناظر مدرن شهری از جمله: پیست اسکی مصنوعی، پارک های آبی، رستوران های خارق العاده ای که کمتر جای دنیا دیده می شود، بر فراز آسمان و یا زیر دریا هر ساله توریست های بسیاری از تمام دنیا را به خود جلب می کند.

تور دبی نوروز 95
تور دبی نوروز 95

دبی که تا چهل سال پیش یک بیابانی بیش نبود اکنون به یکی از قطب های توریستی و اقتصادی جهان تبدیل شده است، حال اگر شما قصد دارید که در نوروز 95 از بیابانی که شهر شده دیدن کنید و به اندازه کافی پول و بودجه دارید می توانید به دبی سفر کنید و پول خود را اینطور خرج کنید، اما اگر می خواهید به گردش و تفریح در ترکیه بپردازید می توانید از تور های مختلفی چون؛ تور آنتالیا، تور استانبول، تور ازمیر و... استفاده کنید.برچسب ها: تور نوروز 95 ، تور دبی ، تور ترکیه ، تور آنتالیا ، تور استانبول ، تور آنکارا ، تور کوش آداسی ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 29 دی 1394 03:58 ب.ظ