تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - مالزی کشوری با برج های بلند

مالزی کشوری با برج های بلند

نویسنده : تور نوروز چهارشنبه 20 بهمن 1395 05:17 ب.ظ  •   

اخیرا کشور هایی که از لحاظ مدرنیته دارای پیشرفت بسیاری بوده است می توانند در چشم مردم بیشتر خودنمایی کنند. مالزب نیز با برجهای بلندی که دارد از این قاعده مستثنا نیست و باید در آن مطالعه بیشتری داشت.مالزی از بزرگترین کشورهای منطقه است که با تایلند در غرب و اندونزی در شرق و سنگاپور به واسطه یک پل در رابطه است. در توابع مالزی جزایز متعددی وجود دارد که این کشور پهناور را به مقصد تفریحی بسیاری از تورها از کشورهای مختلف تبدیل کرده است. بزرگترین جزیره ای که در تور مالزی وجود دارد بانگی می باشد و بسیار پرطرفدار است. آب و هوای این کشور به واسطه مناطق طبیعی مالزی تعدیل شده است و کوه های اطراف منطقه شرقی و غربی و مرکزی را به سه نقطه متفاوت از نظر آب و هوایی تقسیم کرده است.
مالزی

کوه کینابالو

باید دقت داشت که در ارتفاع 4095 برونئو شمالی، کوه کینابالو بلندترین کوه بین هیمالیا و جزیره گینه نو است. این کوه در تور مالزی با نام گونانگ کینابالو در باهاسا نیز شکل گرفته شده است.

موقعیت قرار گیری این کوه روی زمین با سایر کوه های اطراف متفاوت است و به همین دلیل به یک نقطه جالب توجه در تور مالزی تبدیل شده است.کوتاکینابالو از ناحیه صباح قابل مشاهده است. برخی از توریست ها مدت زمان زیادی را از تور مالزی خود برای رسیدن به این کوه و لذت بردن از گرما و رطوبت ساحل اطراف به همراه این چشم اندازطبیعی صرف می کنند.
مالزی

تپه و غارهای باتو

قابل توجه است که این تپه و غارهای اطراف آن مسکن قدیمی ساکنان چینی مالزی بوده است و اکنون به عنوان جاذبه طبیعی در تور مالزی مورد بازدید فراوان قرار گرفته است. در این غارها می توانید اشیای قدیمی مرتبط با شیوه زندگی این انسان ها را مشاهده کنید. به دلیل وقوع سیل در نزدیکی این منطقه در گذشته، این غار محل دفن مردگان بوده است و در آن تعداد بیشتری تابوت مشاهده میشود.

آخرین ویرایش: سه شنبه 19 بهمن 1395 01:14 ب.ظ