تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - غذاها و ساختمان های دبی در نوروز

غذاها و ساختمان های دبی در نوروز

نویسنده : تور نوروز چهارشنبه 4 اسفند 1395 02:41 ب.ظ  •   

در حال حاضر گردشگری یکی از استراتژی‌های مهم پولدارنشین دبی برای سرپایینی دلار به امارات متحده می‌باشد. می توان گفت اگه قصد سفر به این شهر را برای تعطیلات نوروزی خود دارید باید پول زیادی به همراه داشته باشید. سفر به دبی یکی از پر هزینه ترین و در عین حال پر تفریح ترین سفر های دنیا می باشد که می توانید به طوری مناسبی لذت برده  و نوروز خوبی را پشت سر بگذارید. در ادامه با وبلاگ تور نوروزی با ما همراه باشید.
غذاها و ساختمان های دبی در نوروز

غذاهای دبی

البته این موضوع نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که دبی هر ساله دو فستیوال غذا برگزار می کند : فستیوال مزه در ماه مارس و فستیوال غذای دبی در ماه فوریه. امارات دارنده بهترین رستوران های دنیاست و فرقی نمی کند که دنبال چه غذایی می گردید، شما آن را در دبی می یابید . برند های حلقه وار و بین المللی همگی در دبی شعبه دار هستند مثل:TGI Friday ، McDonald’s ، Sturbucks و Planet Hollywood.

اگر به دنبال سنتی تر می گردید، از غذاهای خیابانی شهر امتحان کنید. شاورما یک اسنک محبوب است که به صورت رولتی از گوشت یا مرغ به همراه خیار ، گوجه و خیارشور تهیه می شود . تبوله غذای دیگری است که از مخلوط گوجه ، جعفری و نعناع می باشد که شما این غذا را در لبنان هم پیدا می کنید.

غذاها و ساختمان های دبی در نوروز

ساخت و ساز دبی

باید در نظر داشته باشید که ساخت و ساز در دبی خیلی سریع‌تر از کشورهای غربی پیش می‌رود و علت این است که نیروی کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته‌است. یکی از مهم‌ترین علل پیشرفت در ساخت و ساز این است که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است. در واقع دبی نمی‌خواهد به درآمد نفت که تصور می‌شود تا سال ۲۰۱۵ تمام شود، تکیه کند. از جمله اقداماتی که دبی را برجسته کرده، ساخت بزرگترین برج جهان با ارتفاع ۸۲۸ متر و ساخت جزایر مصنوعی می‌باشد.برج العرب برای یک بازه ی زمانی نماد دبی بود و هنوز می‌توان اثر آن را در پلاک‌های قدیم امارت دبی دید. اما پس از مدتی دبی نشان خود را از برج العرب تغییر داد.


آخرین ویرایش: یکشنبه 1 اسفند 1395 02:53 ب.ظ