تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - پیشنهاد تور یونان برای نوروز 97

پیشنهاد تور یونان برای نوروز 97

نویسنده : تور نوروز یکشنبه 26 شهریور 1396 10:10 ق.ظ  •    ارسال شده در: تور یونان نوروز 97

سفر به یونان همواره یکی از برترین سفرهایی بوده است که هر گردشگری می توانسته در زمان تعطیلات نوروزی یا تابستانی‌اش داشته باشد! یونان کشور اروپایی بسیار زیبایی است که بازدید از جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبای آن همواره برای هر توریست و گردشگری می توانسته جالب توجه باشد. ما در این مقاله با پیشنهاد تور یونان برای نوروز 97 در خدمت شما خواهیم بود؛ ما را همراهی کنید.

آتن شهری است فراخ که در حاق هفت تپه تاریخی بنا‌شده و توسط کوه‌های متعددی احاطه‌شده‌است. از ۳۰۰۰سال ماضی تاکنون مردم در آنجا سکونت‌داشته‌اند و به‌عنوان مهد تمدن غربی و وطن دموکراسی شهرت یافته‌است. آتن با دارابودن مرکز روستا بزرگ و نیز حومه كم حجم و بزرگ تلفیقی اعجاب‌انگیز از ویژگی‌های تاریخی و تازه :قید جدید در کنار یکدیگر است.

Image result for greece tour

یونان به دلیل زیبایی های طبیعی و تاریخ شگفت انگیزش معروف است.. مکانهای تاریخی باستانی، جزایر بی شمار، سواحل شنی، و آب و هوای مطبوع مدیترانه، یونان را به یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اروپا تبدیل می کند.. “Greece” علاوه بر پایتختش، آتن، جاهای دیدنی دیگری نیز دارد مثل آبادانی باستانی دلفی و یا صومعه متورا.. ولیكن بیشتر گردشگران تور یونان برای ملاقات از جزایر محبوب سانتورینی، میکونوس، رودز، کورفو و کرت به این کشور سفر می کنند

آتن سرزمین افسانه‌ها‌ست؛ واحه سقراط و ارسطو؛ عمران ده معماری‌های باشکوه و خدایان معابد، ولایت تمدن، دموکراسی و فلسفه. شگفتی‌های آتن سال‌هاست که گردشگران را به یونان می‌کشاند. آتن را با تاریخ ۳۰۰۰ ساله و ویرانه های باستانی‌اش می شناسند اما کوه و دریا و سواحل و مناظر بی‌نظیر هم کم ندارد. سفر به آتن هم سفر به قلب تاریخ است، هم پر از خوشی‌های ساحلی، خوردنی‌های وسوسه‌انگیز و تفریحات ساده است. آتن زادگاه تمدن غرب است و چندانكه دیدنی دارد که دیدن همه آن‌ها روزها كشش می‌کشد؛ از آکروپولیس و معبد زئوس در المپیا گرفته تا شگفتی‌های تمام‌نشدنی در موزه‌های شهر.

Image result for greece tour

این کشور به عنوان مهد تمدن مغرب زمین و مولد دموکراسی، فلسفه غرب، بازی‌های المپیک، علوم سیاسی، نمایشنامه‌نویسی (شامل هردو نوع کمدی و تراژدی) قابل توجه است.


معابد خدایان یکی از برترین جاذبه های این کشور است که حتما باید از آنها دیدار مجدد کنید. آکروپولیس (Acropolis) به معنای عمارت بلند مرتبه به دژی که در بلندی مستقر شده‌است گفته می‌شود. البته به دلیل اهمیت آکروپولیس آتن این نام به یک نام خاص برای آکروپولیس آتن تبدیل شده است. آکروپلیس بر روی یک تپه سنگی صاف که دارای ۱۵۰ متر ارتفاع از سطح دریاست در داخل شهر آتن یونان بنا شده‌است. توصیه می کنیم در تور یونان نوروز 97 حتما از این مکان بازدید ویژه ای کنیذ.

Image result for greece tour

قبلاً این بنا به نام «سکروپیا» مشتق از نام افسانه‌ای مرد ماری، به نام ککروپس یا سکروپس بدوی پادشاه آتن نامیده می‌شد. بخش اعظم این بنا در سال های ۴۶۱ تا ۴۲۹ مقابل زی از میلاد، در زمان فرمانروایی پریکلس و همزمان با روزهای شکوفایی فکری و هنری آتن، روی بخش آهکی عرش آتن ساخته شد. پس از آن و در دوره های متنوع بعضی از بناهای آکروپلیس به شکل قصرهای فلورانسی، مسجدهای اسلامی و حرم های ترکی تغییر شکل دادند. یکی از زیباترین جلوه‌های معماری در این بنا معبد پارتنون است که در زمان پریکلس ساخته شده است.برچسب ها: یونان ، عید نوروز ، نوروز 97 ، جاذبه های گردشگری یونان ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 مهر 1396 11:42 ق.ظ