تبلیغات
تور نوروزی | تور نوروز 97 - چرا نوروز 97 را باید به یونان سفر کنیم؟

چرا نوروز 97 را باید به یونان سفر کنیم؟

نویسنده : تور نوروز چهارشنبه 26 مهر 1396 12:05 ب.ظ  •    ارسال شده در: تور یونان نوروز 97

باز هم رسیدیم به یونان... کشوری با جاذبه های دیدنی محصور کننده، کشوری با هزار نقطه دیدنی  و جزیره های فوق العاده زیبا که همواره مورد توجه ایرانی ها نیز در سالیان احیر قرار داشته است. تا چند ماه دیگر باز هم به نوروز می رسیم، نوروزی که همواره برای هر ایرانی معنای خاصی داشته است چراکه این ایام با تعطیلات خاص و بی نظیرش معنا می شود... ما امروز قصد داریم دلایل کافی برای شما بیاوریم که چرا نوروز 97 را باید به یونان سفر کنیم؟ که البته بدون شک دلیل اصلی آن نیز چیزی نیست جز زیبایی های خیره کننده این کشور باستانی!

Image result for greece tour

یونانی‌ها عاشق جشن گرفتن هستند و این امر در فرهنگ زندگی شبانه‌شان جلال دارد. یا وقتی كه در آتن هستید، حتماً به بوزوکیا (Bouzoukia) بروید، بوزوکیا مکان بزرگ مدوری است که هنرمندان مشهور در آن به روی صحنه می‌روند؛ بهترین لباستان را بپوشید و انتظار رقص تا نزدیکی صبح را داشته باشید. یا وقتی كه در جزیره‌ها هستید، کافه‌ها و کلاب‌های شبانه در ساحل هستند و شما می‌توانید در آنجا در میان اروپاییان کل شب را تا طلوع خورشید مدیترانه برقصید. تور نوروز 97 بدون شک بهترین فرصت ممکن برای شرکت در جشن های یونانی و همراه شدن با مردم این کشور است...

فراموش نکنید که هرگز نباید شب‌های یونان را از دست بدهید... جاذبه های دیدنی یونان از كاملاً سایت های میراث فرهنگی، اماکن باستان شناسی، مراکز فرهنگی، پاافزار ها، اماکن تفریحی و ورزشی متعددی در یونان وجود دارد. از یكباره مهمترین دیدنی ایا یونان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • آتشكده هفتستوس
  • استادیوم پاناتینایکو
  • باغ ملی آتن
  • ارسی آکروپلیس
  • موزه ملی باستان شناسی
  • صحنه سینتاگما
  • آگورای قدیمی آتن
  • آکروپلیس


Related image

جزیره لیمنوس، از آن دسته جزایری است که پیش از هر جای دیگری باید در یونان ببینید... لیمنوس یکی از جزیره‌های یونان است که در دریای اژه قرار دارد. این جزیره که خود یک شهرستان است، قسمتی از استان اژه شمالی ایضاً می‌باشد. این جزیره مسکونی با وسعت ۴۷۷ کیلومتر مربع و جمعیت ۱۶٬۹۹۲ نفر ، هشتمین جزیره بزرگ کشور یونان است. این جزیره یکی از بزرگ‎ترین تولید کنندگان زیتون ، بادام و کدو تنبل در یونان است. همچنین این جزیره دارای یک نوع درخت انجیر ویژه اختصاصی به فرد است که ریشه‌های آن به جای رشد در زیر نخبگان اموال غیرمنقول بر روی تنه درخت (به اصطلاح طبیعت هوایی) رشد می‌کنند.

پارتنون آکروپولیس؛ مکان تاریخی نفسگیر و شگفت انگیز فراوانی در یونان وجود دارد، ولی این مکان مهمترین ساختمان بقیه ها از یونان کلاسیک است و در آتن واقع شده است. این عناصر ساختار واحد نحوی ویرانه های معبدی باستانی در آکروپولیس آتن است که به رب النوع آتنا تقدیم شده و چند ده واحد زمان روز قبل از سنه پایه 447 قبل از میلاد ساخته شده است. اگر شما هم قصد داشته‌اید که زمانی به این کشور باستانی سفر کنید و از پارتنون آکروپولیس دیدن کنید، توصیه می کنیم از همین حالا به فکر تور یونان نوروز 97 باشید.

Image result for greece tour

موزه باستان‌شناسی آتن را نیز به خاطر بسپارید سفر باستانی‌ تان به قلب یونان همچنان ادامه دارد! ملكی باستان‌شناسی آتن یکی از مهمترین ارسی هان دنیاست که مهمترین آثار قدیم یونان را در خودش جای داده: کلی مجسمه ایا آنتیک، جواهرات، موزائیک ها و آثار هنری دیگر متعلق به قبایل رومی که دیدنشان ساعت‌ها موت گاه می‌برد و همه هم با ترتیب زمانی دقیقشان نمایش داده شده‌اند. هیجان‌انگیز‌ترین سرچشمه ملكی جایی است که در آن اولین نسخه هلا متون فلسفی و اولین نمایشنامه هان تاریخ را از نزدیک می‌بینید. از موقف متروی ویکتوریا می‌توانید به ارسی بیایید.برچسب ها: یونان ، آتن ، جزایر یونان ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 26 مهر 1396 12:23 ب.ظ