تور لیدر مناسب برای تور نوروزی

نویسنده : تور نوروز سه شنبه 3 بهمن 1396 10:41 ق.ظ  •    ارسال شده در: تورهای نوروز 97 تور نوروز 97

بسیاری از تور لیدر ها می توانند فضای تور را کنترل کرده و فضای مناسبی را برای خانواده ها فراهم آورند ولی فضای تور نوروزی با سایر تور ها فرق دارد و شما باید تور لیدر مناسب برای تور نوروزی را شناخته و برای انتخاب موارد مناسب سفر خود از آن تاثیر بگیرید.با ما در وبلاگ تور نوروزی همراه باشید.


www.dalahoo.com

تورلیدر به واسطه‌ی سفر‌هایی که ارتكاب می‌دهد، جمع بر کسب تتورلیدر کسی است که زعامت و راه اندازی اجرایی پروگرام سفر بر عهده است. او تصمیم آخر را می گیرد و کسانی مثل راننده كشتی و لیدرهای محلی زیر نظر او کار می کنند. قدرت مدیریت، اطلاعات و آروین تور لیدر به او این توانایی را می دهد تا همه اعضای گروه او را تایید کنند.جربه و مهارت، می‌تواند از اکثر جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی بهره‌مند شود و با این مرده ریگ دنیوی كلی از نزدیک انس بگیرد. آژانس‌های سیاحت علاوه بر حقوق و مزایای تورلیدر، موظفند تا تمام امرار سفر لیدر از جمله اقامت، وعده‌های غذایی و... را بی تشویش کنند.


تورلیدر کسی است که مدیریت و راه اندازی اجرایی طرح سفر بر عهده است. او تصمیم آخر را می گیرد و کسانی مثل راننده اتوبوس و لیدرهای محلی زیر نظر او کار می کنند. قدرت مدیریت، اطلاعات و آزمایش تور لیدر به او این قابلیت اقتدار را می دهد تا همه اعضای گروه او را تایید کنند.

او باید همگونی های لازم را با ابزار نقلیه، هتل، بار و … ایفا به جریان انداختن دهد و همه کارهای سفر مثل زمانبندی، غلبه مسیر و … را رهبری و طرح ریزی کند.

 طبق مصوبه تائید شده در کانون راهنمایان گردشگری ایران، حداقل حقوق یک تورلیدر برای یک روز سفر ۱۹۲.۰۰۰ ده هزار دینار ده هزار سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) است اما این مبلغ قراردادی بوده و مانوس هر شغل دیگری دچار تغیراتی است که بسته به توانایی‌های هر فرد، قدیم پرونده و دبگر عوامل، می‌تواند برافروخته باشد.آخرین ویرایش: سه شنبه 17 بهمن 1396 12:21 ب.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic